Przebarwienia to plamy posiadające inny kolor niż nasza skóra. W postaci piegów dodają wielu kobietom osobistego uroku. Inne z kolei powodują ogromny dyskomfort oraz kompleksy. Jak skutecznie się pozbyć uciążliwych przebarwień?

Przebarwienia skóry mogą mieć różne podłoże. Czasem są efektem energicznego przebywania na słońcu. Innym czynnikiem sprzyjającym powstawaniu przebarwień mogą być zmiany hormonalne oraz przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. Z kolei przebarwienia pod oczami mogą być przyczyną choroby nadnerczy.

 

Skuteczną metodą jest laserowe usuwanie przebarwień skóry. Zabieg ten polega na rozbiciu nagromadzonej w miejscu przebarwienia melaniny na drobniejsze cząsteczki, które następnie są samoczynnie wchłonięte przez organizm. Warszawa to miasto, w którym nie brakuje przychodni zajmujących się skutecznym usuwaniem niedoskonałości skóry. Do zabiegów wykorzystywany jest sprzęt najwyższej generacji. W mieście tym można wykonać również inne zabiegi odmładzające polegające na usuwaniu pierwszych zmarszczek, ujędrnianiu i oczyszczaniu skóry.
Korzystając z usług profesjonalnych gabinetów kosmetycznych każda kobieta może oszukać swój zegar biologiczny i cieszyć się pięknym wyglądem.