Peeling kawitacyjny – jakich kosztów się spodziewać?

Każdy, kto myśli nad wykonaniem peelingu kawitacyjnego zastanawia się nad jego ceną. Jest możliwość zrobienia zabiegu u specjalisty w salonie kosmetycznym, ale również można wykonywać go samodzielnie w zaciszu domowym. Tylko pytanie, która opcja jest bardziej opłacalna? Ile kosztuje profesjonalne wykonanie peelingu kawitacyjnego, a ile zapłacimy za sprzęt oraz niezbędne akcesoria?

Peeling kawitacyjny – cena w salonie kosmetycznym

Jeśli chodzi o peeling kawitacyjny cena będzie wyższa, jeśli postanowimy regularnie robić go u kogoś. Większość ludzi decyduje się na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych w profesjonalnym salonie kosmetycznym, ponieważ jest to wygodniejsze. W chwili, kiedy ktoś nam robi peeling kawitacyjny, możemy się zrelaksować, nie musimy kupować sprzętu ani dowiadywać się na czym dokładnie polega zabieg. Jednak za taką przyjemność będziemy płacić każdorazowo, a cena zabiegu waha się w granicach 100 złotych.

W przypadku peelingu kawitacyjnego cena zależna jest od tego, które partie ciała mają być objęte zabiegiem. Jeśli chcemy jednorazowo wykonać pielęgnacje twarzy to koszt będzie wynosił od 40 do 100 złotych. Jednak możemy rozszerzyć go o peeling na innych częściach ciała oraz wybrać dodatki – wtedy cena wzrośnie i będzie wynosiła od 100 do nawet 200 złotych.

Peeling kawitacyjny w domu – ile kosztuje

Peeling kawitacyjny w domu będzie bardziej opłacalny przy regularnym wykonywaniu. Jednak zabieg robiony samodzielnie będzie nam zajmował znacznie więcej czasu.

W przypadku, kiedy wykonujemy peeling samodzielnie w domu w koszta wchodzi przede wszystkim cena urządzenia do kawitacji oraz preparatów zwilżających skórę. Płyny do peelingu kawitacyjnego dostaniemy już za kilkanaście złotych. Jednak warto zainwestować w kosmetyki o dobrym składzie, aby nie podrażniły cery. Sprzęt do kawitacji to już droższa rzecz. Co prawda znajdziemy go w sieci już za 60 złotych. Jednak lepiej wybrać droższy, wyprodukowany z wysokiej jakości materiału oraz z wyświetlaczem czy funkcją samowyłączania. Jeśli zależy nam na dobrym sprzęcie, musimy liczyć się z ceną około 150 złotych

Warto zainwestować w dobry sprzęt i własne umiejętności, wtedy będziemy w stanie oszczędzić sporo pieniędzy. Jednak wiadomo, że nic tak nie relaksuje jak wizyta w salonie urody.